Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

 • Anglie 2023

  V neděli 30/5 vyraili naši žáci na exkurzi do Anglie, přinášíme první reportážní snímky z probíhající akce

 • Den Země - úklid našeho okolí

  Den Země, světový svátek životního prostředí jsme připomněli velkou úklidovou akcí. Zapojili se všichni žáci a patří jim velký dík. Fotografie zde

Aktuálně:Na 29.září bude vyhlášeno ředitelské volno.Jen 6.ročníky budou mít 19.9. rodičovské schůzky. Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil. Hledáme učitele informatiky a Asistentku pedagoga na 1.st.

Bakaláři - mezi rodinou a školou

Zdroj informací

Komunikaci mezi školou a rodinou napomáhá Internetová žákovská knížka. Je jediným oficiálním zdrojem informací pro rodiče.

Papírová příloha je doplňková služba s přihlédnutím zejména na nejmenší žáky školy. 

 

Kompletní servis, nejen známky. 

Kromě informací o prospěchu, docházce či úkolech umožňuje také omlouvání žáků, sdílení studijních materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům.

 

Mobilní aplikace, nebo webový prohlížeč?

Aplikace je nově dostupná také v bezplatné mobilní verzi, aplikaci. - ta ovšem není plnohodnotnou kopií webových bakalářů, práce je mnohdy náročnější, např. vyhledávání domácích úkolů. (Rovněž v aplikaci, jde-li o přístup dětí, nebo rodičů.)

 

Jak do bakalářů?

Škola Vám prostřednictvím třídních učitelů sdělí přihlašovací jméno do systému (login). (Seznam třídních učitelů s kontakty)

Heslo Vám vzhledem k ochraně informací již nikdo nemůže psát, vytvoříte si jej sami kliknutím na OBNOVIT HESLO podle návodu (viz návod - Návod na změnu hesla)

Pro obnovu potřebuje systém znát Váš email, není-li již vložen, zašlete jej prosím třídnímu učiteli, konakt viz výše.

 

Nedaří-li se.

Nastane-li neočekávaný problém, kontaktujte naše techniky: Martin Habal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jaroslav Paroubek  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg OP JAK obecne webrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.