Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Plavání

  bazen_icon.jpg

  Týden co týden se v bazénu nejen bavíme hrou ve vodě, ale hlavně učíme plavat. Fotografie plavání

 • Nejlepší žáci KV kraje
  icon_vyhlaseni_kvk.jpg
  V překrásných prostorách premonstrátského kláštera  v Teplé proběhlo dne 21. 10. 2021
  vyhlášení nejúspěšnějších studentů a žáků Karlovarského kraje, kteří reprezentovali
  region v republikových i  mezinárodních předmětových, sportovních a  uměleckých soutěžích
  ve školním roce  2019/2020 a 2020/2021.
 • Sportovní den s TAJV

  icon_turnaj.jpg

  Ve středu 6.10. se na hřišti Základní školy Úšovice uskutečnil sportovně-edukační projekt pro děti a mládež pořádaný postupně ve vybraných městech a obcích České republiky.

 • Pedagogický sbor...

  ...se těší na spolupráci v novém školním roce. Dotazy můžete směřovat přímo vyučujícím Vašich dětí na jejich emaily.  

 • 60km štafeta k připomínce 60. výročí školy

  60km štafeta

  žáci + učitelé + rodiče + zástupci města

  Celkový čas štafetového běhu na 60 km = 4 : 11 : 53

  FOTKY ZDE

 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

  * papírový sešítek Doplněk k elektronické ŽK má 1.stupeň a je pouze doplňkem

   

Aktuálně:_Od 17.1. se testují žáci 1x týdně v pondělí (případně v den nástupu)Do školské rady jsme ve volbách zvolili nové zástupce.Nemáte-li jméno ani heslo pro bakaláře, postupujte jako při obnovení hesla. V pondělí 24.1. bude pololetní pedagogická rada.Obědy si odhlašujte sami. Jen v případě karantény odhlásíme všechny žáky třídy.___Od 17.1. se testují žáci pouze 1x týdně v pondělí (případně v den nástupu)Do školské rady jsme ve volbách zvolili nové zástupce.Nemáte-li jméno ani heslo pro bakaláře, postupujte jako při obnovení hesla. V pondělí 24.1. bude pololetní pedagogická radaObědy si odhlašujte sami. Jen v případě karantény odhlásíme všechny žáky třídy__

Čertovské vyučování

icon.jpg

V pondělí do ZŠ Úšovice 6.12.2021 se třída 1.C proměnila v peklo. Místo žáčků do lavic zasedli malí čertíci a mezi nimi byla i jedna andělka. Pod vedením vrchní pekelnice drobotina plnila čertovsky zapeklité úkoly – počítání andělů, Mikulášů, čertů, pytlů a dárků,...

     V pondělí do ZŠ Úšovice 6.12.2021 se třída 1.C proměnila v peklo. Místo žáčků do lavic zasedli malí čertíci a mezi nimi byla i jedna andělka. Pod vedením vrchní pekelnice drobotina plnila čertovsky zapeklité úkoly – počítání andělů, Mikulášů, čertů, pytlů a dárků

čtení z nápisů na pytlích, vybarvování postav z nebe, hledání odlišností na čertovských chlupatých tělech, výroba čertů z papíru,… Během dne děti zpívaly veselé písničky o Mikulášovi a čertech. Všichni se moc snažili a celý den si patřičně užili.

     Jako by toho všeho nebylo dost, na čertovské vyučování zavítala Mikulášská obchůzka s andělskou družinou a tlupou čertů. Někteří výtečníci měli oči plné strachu – dobře věděli, čím se provinili a slibovali polepšení. Andělé obdarovali všechny děti a Mikuláš slíbil, že se za rok přijde znovu do třídy podívat. Budeme se těšit!

fotografie

myfooter Sablony2 panel banner01   kraj logo   srdce placka ovoce web
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.