Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

 • Anglie 2023

  V neděli 30/5 vyraili naši žáci na exkurzi do Anglie, přinášíme první reportážní snímky z probíhající akce

 • Den Země - úklid našeho okolí

  Den Země, světový svátek životního prostředí jsme připomněli velkou úklidovou akcí. Zapojili se všichni žáci a patří jim velký dík. Fotografie zde

Aktuálně:Na 29.září bude vyhlášeno ředitelské volno.Jen 6.ročníky budou mít 19.9. rodičovské schůzky. Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil. Hledáme učitele informatiky a Asistentku pedagoga na 1.st.

SUDOKU JSME LUŠTIT NEZAPOMNĚLI

sudoku-icon.jpg

13. června 2022 se v úšovické jídelně sešli žáci 1. stupně ZŠ Úšovice a ZŠ JIH , aby si po třech letech  opět porovnali své schopnosti a síly v řešení sudoku. Tomuto setkání předcházela školní kola, kterých se v obou školách zúčastnilo po 29 žácích od 2. po 5. třídu. ...

V Úšovicích postupující desítku ovládli páťáci, nejrychlejší a nejlepší byla Patricie Brillová, několik bodů chybělo Lukáši Damovskému a Ester Prokopové. Na JIHU měli převahu chlapci, nejvíce bodů získali Adam Latislav, David Šrámek a Tom Podzimek.

IMG_20220613_103113.jpg

Ve finále se tedy sešlo 19 soutěžících, kteří měli během padesáti minut vyřešit 6 úkolů. Patricie byla sice opět nejrychlejší, ale zapomněla vyplnit jedno políčko, což ji stálo první místo a zlatou medaili. Lukáš Damovský se totiž nespletl a zvítězil. Na dalších místech se umístili Nela Maršíčková, Ester Prokopová a Erik Sýs. Na 6. místě skončil první soutěžící z JIHu, Adam Latislav. Desítku nejúspěšnějších doplnili ještě David Šrámek, Eliška Kolčabová, Tom Podzimek (všichni z JIHu) a úšovický Štěpán Medal.

 

Na správnost řešení dohlížela nestranná porota tří dívek z 8. třídy. Všichni soutěžící měli radost ze sudokářské tužky, kterou dostali na začátku klání, ale také z diplomů a drobných věcných cen včetně křížovkových brožurek. A tři nejlepší si odnesli i výše zmiňované medaile. Je vidět, že luštit sudoku nezapomněli.

                                                                                          Mgr. Věra Kučavová

                                                                                  foto Ing. et Mgr. Pavel Knížák

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

,

           
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg OP JAK obecne webrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.