Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

  • Eshop se školní vybavením
  • ZŠ Úšovice
    ZŠ Úšovice

    Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

  • Bakaláři - mezi rodinou a školou

    Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

    VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

    ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

     

     

Deváťáci navštívili městskou knihovnu v Mariánských Lázních

kniho1 1
Ve středu dopoledne se žáci deváté třídy (9.A) vydali do Městské knihovny v Mariánských Lázních, kde se zúčastnili tematického workshopu zaměřeného na literární žánry horor, sci-fi a fantasy. Cílem programu bylo nejen seznámit studenty s těmito populárními žánry, ale také jim poskytnout prostor pro rozvoj vlastní kreativity.
Během workshopu si žáci vyzkoušeli psaní námětů příběhů, charakterizovali hlavní postavy, popisovali prostředí a dokonce kreslili scény do vlastních scénářů. Vše probíhalo hravou formou, což jim pomohlo uplatnit jejich teoretické znalosti v praxi a zároveň si užit tvůrčí proces.
Městská knihovna v Mariánských Lázních nabízí celkem devět různých tematických workshopů, které jsou určeny žákům různých věkových kategorií. Pedagogové i studenti byli s touto akcí velice spokojeni a už nyní se těší na další spolupráci s knihovnou.
Děkujeme knihovnicím za skvělě připravený program a inspirativní dopoledne plné literatury a fantazie! Foto




myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI