Bakaláři - mezi rodinou a školou

Zdroj informací

Komunikaci mezi školou a rodinou napomáhá Internetová žákovská knížka. Je jediným oficiálním zdrojem informací pro rodiče.

Papírová příloha je doplňková služba s přihlédnutím zejména na nejmenší žáky školy.

Kompletní servis, nejen známky.

Kromě informací o prospěchu, docházce či úkolech umožňuje také omlouvání žáků, sdílení studijních materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům.

Mobilní aplikace, nebo webový prohlížeč?

Aplikace je nově dostupná také v bezplatné mobilní verzi, aplikaci. - ta ovšem není plnohodnotnou kopií webových bakalářů, práce je mnohdy náročnější, např. vyhledávání domácích úkolů. (Rovněž v aplikaci, jde-li o přístup dětí, nebo rodičů.)

Jak do bakalářů?

Škola Vám prostřednictvím třídních učitelů sdělí přihlašovací jméno do systému (login). (Seznam třídních učitelů s kontakty)

Heslo Vám vzhledem k ochraně informací již nikdo nemůže psát, vytvoříte si jej sami kliknutím na OBNOVIT HESLO podle návodu (viz návod - Návod na změnu hesla)

Pro obnovu potřebuje systém znát Váš email, není-li již vložen, zašlete jej prosím třídnímu učiteli, konakt viz výše.

Nedaří-li se.

Nastane-li neočekávaný problém, kontaktujte naše techniky: Martin Habal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jaroslav Paroubek  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.