Není komis jako komiks

V pondělí 10. 2. 2020 se naše třída 7. A vydala do knihovny, aby se zúčastnila „Komiks workshopu“, který pro nás zorganizoval MAP. Rozdělili jsme se do skupin, abychom mohli spolupracovat na jeho vytvoření. Nejprve nám však pan výtvarník Vydra vysvětlil, jak se komiks tvoří, poté jsme ve skupinách tvořili a nakonec prezentovali výsledek své práce. Musíme říci, že některé komiksy byly velmi vtipné a moc jsme se zasmáli. Jedna skupina dokonce svůj dokončený příběh zahrála. Bylo to velmi milé zpestření pondělního dopoledne a my jsme se dozvěděli, že vytvořit vtipný komiks je pořádná fuška. Moc děkujeme všem, kteří nám tuto akci připravili, opravdu jsme si to užili.   

                                                                                                                                                         Žáci 7.A, ZŠ Úšovice

Foto zde