Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Zapomenuté, nebo nové heslo do bakalářů?

BAKALARI

 Pokud jste zapomněli heslo, nebo Vám jej správce systému nepřidělil, postupujte podle návodu. Nemusíte žádat školu, vše provedete online.

 *K obnovení hesla potřebujete mít v bakalářích zadaný platný email, nemáte-li, pošlete jej třídnímu učiteli/učitelce (kontakty na třídní uč. zde), ten/ta jej do systému zadá a poté bude tento návod platný i pro Vás. Jinou formou, např. telefonicky, své heslo nezískáte, z důvodů ochrany citlivých informací jej nemají znát třídní vyučující, ani správce.)

ÚČTY JSOU 2

  • a, účet pro rodiče
  • b, účet pro žáky
S cílem zamezit žákům přístup přes rodičovská konta a přimět je používat žákovský přístup,  byla všem žákům do bakalářů zadána emailová adresa "Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript."
-Pomocí této emailové adresy si žáci obnoví/získají podle návodu heslo (jen stisknou na přihlašovací stránce ZAPOMENUTÉ HESLO a navštíví svůj emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
 

 

 


Pokud jste zapomněli heslo nebo Vám jej správce systému nepřidělil, postupujte podle návodu. (platí pro účty rodičů i žáků)

 Jak tedy získat heslo do systému Bakaláři?

 

1, Otevřete si adresu

https://bakalari.zsusovice.cz/login

nebo zde na stránce 

https://www.zsusovice.cz   ------- využijte odkaz BAKALAŘI v menu

 

2. Stiskněte ZAPOMENUTÉ HESLO

obrázek_2023-09-13_103230607.png

 3, V následujícím kroku zadejte svůj EMAIL  

obrázek_2023-09-13_103253975.png

  • Buď email žáka, nebo rodiče, dle toho, které heslo chcete obnovit.      
  • *Je nutné zadat e-mail, který je evidován v systému Bakaláři – tj. ten, který jste napsali na začátku školního roku. 
  • *Pokud v systému u rodiče není email, pošlete jej prosím na email třídní učitelky (viz kontakty https://www.zsusovice.cz/index.php/kontakt/kontakty-na-pracovniky-skoly)
  • *Účet žáka a rodiče je rozdílný např. u rodiče jsou vidět sdělení od učitelů a důležité termíny a je možno přes sekci Komens omlouvat žáka (pokud se tak domluvíte s třídním učitelem).

 

Systém zkontroluje, zda je e-mail veden v systému.

V případě, že je veden u více žáku (např. sourozenci), nabídne Vám ještě výběr, ke kterému žákovi chcete nastavit heslo. Vyberete žáka a dáte pokračovat.

V dalším kroku systém potvrdí odeslání e-mailu pro změnu hesla.

 

4, Nyní zkontrolujte Vaší e-mailovou schránku.

Měla by Vám dojít zpráva s ODKAZEM NA ZMĚNU HESLA.

(pokud zprávu nenajdete, zkontrolujte prosím i složku s nevyžádanou poštou, spam).

*Odkaz je platný jen přibližně jednu hodinu.

 

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí stránka, kde můžete nastavit nové heslo.

 

5, Zadejte 2× nové heslo a klikněte na „Změnit heslo“.

hotovo

6, Nyní se již můžete přihlásit s Vaším novým heslem.

 

*Pokud systém nerozezná e-mailovou adresu, je možné, že jste uvedli v evidenčním listu adresu jinou nebo došlo k překlepu při přepisování e-mailové adresy do počítače - kontaktujte svého třídního učitele a zadejte mu svou platnou emailovou adresu

 
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI