Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • VIDEO + FOTKY !!! Sportovní Olympiáda

  Zahájení olympiády bylo doprovázeno bohatým slavnostním programem. Žáci předvedli taneční vystoupení, které sklidilo bouřlivý potlesk. Každý tým představil svou hymnu, kterou si sám složil, což dodalo celé akci osobitý ráz a přispělo k vynikající atmosféře. 

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Fotky z lyžařského výcviku 2024
 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže28/6/2024 ředitelské volno 9.ročníkům19/6 Třídní schůzky budoucích prvňáčků a PT, 17:00 (na pobočce)Seznam přijatých po zápisu do 1.třídy zveřejněn níže

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ VÝUKY VE TŘÍDÁCH 6.D,7.D,8.D VE DNECH 24.10. a 25.10.2022

mar lazne

Z provozních důvodů  bude výuka ve třídách 6.D,7.D,8.D v pondělí 24.10. a úterý 25.10. zkrácena a upravena.

V pondělí proběhne projektový den – Poznáváme Mariánské Lázně. V úterý proběhne v tělocvičně budovy ZŠ Úšovice turnaj tříd 6.D,7.D,8.D.

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ VÝUKY VE TŘÍDÁCH 6.D,7.D,8.D VE DNECH 24.10. a 25.10.2022

 

Z provozních důvodů  bude výuka ve třídách 6.D,7.D,8.D v pondělí 24.10. a úterý 25.10. zkrácena a upravena.

V pondělí proběhne projektový den – Poznáváme Mariánské Lázně. Žáky na obvyklém místě setkání před výukou (u Penny) vyzvednou třídní učitelky. Následně s dvojicí pedagogických dozorů absolvují žáci pěší poznávací túru po Mariánských Lázních. Během exkurze si také představí budovu své nové školy. Výuka bude zakončena v 11hodin, žáci budou dopraveni zpět na místo setkání.

V úterý proběhne v tělocvičně budovy ZŠ Úšovice turnaj tříd 6.D,7.D,8.D. Žáci se opět setkají jako obvykle poblíž Penny marketu a přejdou do tělocvičny. Po sportovních hrách v tělocvičně budou opět doprovázeny zpět cca v 11 hodin na místo setkání.

 

* Žák, který bude propuštěn na jiném místě, musí odevzdat podepsanou žádost rodiče, že ukončí exkurzi na jiném konkrétně určeném místě.

19.10.2022

 


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ В 6.Д, 7.Д, 8.Д КЛАСАХ 24.10. та 25.10.2022р

 

З виробничих причин заняття у 6.Д, 7.Д, 8.Д класах відбудуться у понеділок 24 жовтня. та вівторок 25.10. скорочено та відредаговано.

У понеділок буде проектний день - Знайомство з Маріанськими Лазнями. Учнів забирають класні керівники на звичайному місці зустрічі перед уроком (у Пенні). Згодом учні з парою педагогічних керівників завершують пішохідну екскурсію Маріанськими Лазнями. Під час екскурсії вони також візуалізують будівлю своєї нової школи. Уроки закінчаться об 11:00 , студентів розвезуть на місце збору.

турнір для 6-х, 7-х та 8-х класів відбудеться у спортзалі будівлі початкової школи Ушовіце . Студенти знову, як завжди, зустрінуться біля ринку «Копійка» та підуть у спортзал. Після закінчення спортивних ігор у спортзалі орієнтовно об 11 годині їх проводжатимуть до місця зборів.

 

* Учень, який буде відрахований в інше місце, повинен подати підписану заяву від батьків про закінчення екскурсії в іншому спеціально визначеному місці.

19/10/2022
myfooter obrázek_2023-10-11_124032105.pngplan-doucovani.jpgobrázek 2024 03 11 104625671 rovnzsuml          Sablony2 panelsablony3.JPG   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI