Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024
  Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024
 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince.Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil. Hledáme učitele češtiny a dějepisu pro ukrajinské třídu.

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ VÝUKY VE TŘÍDÁCH 6.D,7.D,8.D VE DNECH 24.10. a 25.10.2022

mar lazne

Z provozních důvodů  bude výuka ve třídách 6.D,7.D,8.D v pondělí 24.10. a úterý 25.10. zkrácena a upravena.

V pondělí proběhne projektový den – Poznáváme Mariánské Lázně. V úterý proběhne v tělocvičně budovy ZŠ Úšovice turnaj tříd 6.D,7.D,8.D.

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ VÝUKY VE TŘÍDÁCH 6.D,7.D,8.D VE DNECH 24.10. a 25.10.2022

 

Z provozních důvodů  bude výuka ve třídách 6.D,7.D,8.D v pondělí 24.10. a úterý 25.10. zkrácena a upravena.

V pondělí proběhne projektový den – Poznáváme Mariánské Lázně. Žáky na obvyklém místě setkání před výukou (u Penny) vyzvednou třídní učitelky. Následně s dvojicí pedagogických dozorů absolvují žáci pěší poznávací túru po Mariánských Lázních. Během exkurze si také představí budovu své nové školy. Výuka bude zakončena v 11hodin, žáci budou dopraveni zpět na místo setkání.

V úterý proběhne v tělocvičně budovy ZŠ Úšovice turnaj tříd 6.D,7.D,8.D. Žáci se opět setkají jako obvykle poblíž Penny marketu a přejdou do tělocvičny. Po sportovních hrách v tělocvičně budou opět doprovázeny zpět cca v 11 hodin na místo setkání.

 

* Žák, který bude propuštěn na jiném místě, musí odevzdat podepsanou žádost rodiče, že ukončí exkurzi na jiném konkrétně určeném místě.

19.10.2022

 


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ В 6.Д, 7.Д, 8.Д КЛАСАХ 24.10. та 25.10.2022р

 

З виробничих причин заняття у 6.Д, 7.Д, 8.Д класах відбудуться у понеділок 24 жовтня. та вівторок 25.10. скорочено та відредаговано.

У понеділок буде проектний день - Знайомство з Маріанськими Лазнями. Учнів забирають класні керівники на звичайному місці зустрічі перед уроком (у Пенні). Згодом учні з парою педагогічних керівників завершують пішохідну екскурсію Маріанськими Лазнями. Під час екскурсії вони також візуалізують будівлю своєї нової школи. Уроки закінчаться об 11:00 , студентів розвезуть на місце збору.

турнір для 6-х, 7-х та 8-х класів відбудеться у спортзалі будівлі початкової школи Ушовіце . Студенти знову, як завжди, зустрінуться біля ринку «Копійка» та підуть у спортзал. Після закінчення спортивних ігор у спортзалі орієнтовно об 11 годині їх проводжатимуть до місця зборів.

 

* Учень, який буде відрахований в інше місце, повинен подати підписану заяву від батьків про закінчення екскурсії в іншому спеціально визначеному місці.

19/10/2022
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg obrázek_2023-10-11_124032105.pngrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI