• Halloweenská soutěž o nejlepší masku

helloween icon

Poslední říjnový den se nesl v naší škole v duchu anglosaského svátku Halloween. Školní lavice se místo dětí zaplnily různými strašidelnými příšerkami, které se přišly vzdělávat. Dozvěděly se odkud svátek přichází, jaké jsou tradiční zvyky a v Legendě o opilém Jackovi zjistily význam tradice dlabání dýní.

• Bakaláři - mezi rodinou a školou

Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou.

VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

• Pedagogický sbor...

...se těší na spolupráci v novém školním roce. Dotazy můžete směřovat přímo vyučujícím Vašich dětí na jejich emaily.

• První školní den 2022/2023

Vítáme v novém školním roce všechny žáky a zvláště pak ty, pro které to je první školní zkušenost. Fotografie z prvního školního dne

• Přeboru škol v orientačním běhu celého Karlovarského kraje

ob-icon.jpg

Ve středu 18.5. pořádal oddíl orientačního běhu MLOK Mariánské Lázně spolu se ZŠ Úšovice krajské kolo Přeboru škol v orientačním běhu. Zúčastnilo se 13 základních a středních škol Karlovarského kraje a více než 160 závodníků, kteří soutěžili v 10 kategoriích rozdělených podle věku.

• Den Země - úklid

Společně jsme během pátku (22.4. - Den Země) odstranili znašeho okolí množství poházeného odpadu. Gratulujeme a děkujeme. Fotografie zde.

• Lyžařský výcvik 8.ročníků 22

Právě na svazích v Mariánských Lázních probíhá náš lyžařský kurz, první reportážní fotografie zde jsou na světě.

• Plavání

bazen_icon.jpg

Týden co týden se v bazénu nejen bavíme hrou ve vodě, ale hlavně učíme plavat. Fotografie plavání

60km štafeta

žáci + učitelé + rodiče + zástupci města

Celkový čas štafetového běhu na 60 km = 4 : 11 : 53

FOTKY ZDE

Aktuálně:Hledáme na dlouhodobý záskok vyučujícího AJ na 2.st.Hledáme asistentku pedagoga na 1.stupeň. (20hodin) více info. tel. pí ředitelkyHledáme vyučující/ho ČJ na 2.stupeň (plný úvazek) více info. tel. pí ředitelkyHledáme na dlouhodobý záskok vyučujícího AJ na 2.st.Hledáme asistentku pedagoga na 1.stupeň. (20hodin) více info. tel. pí ředitelkyHledáme vyučující/ho ČJ na 2.stupeň (plný úvazek) více info. tel. pí ředitelkyHledáme na dlouhodobý záskok vyučujícího AJ na 2.st.Hledáme asistentku pedagoga na 1.stupeň. (20hodin) více info. tel. pí ředitelkyHledáme vyučující/ho ČJ na 2.stupeň (plný úvazek) více info. tel. pí ředitelky

Letošní školní vánoční trh 2019/2020

vtrhy

Ve středu 11. prosince zažila tělocvična ZŠ Úšovice výraznou proměnu.

Sportovní nářadí nahradil vánoční stromeček, žebřiny ověnčily bělostné hvězdy a velké žíněnky posloužily jako výkladní plocha pro použité hračky.
Prostor tělocvičny zaplnily školní lavice, které se záhy změnily v prodejní stánky, na jejichž pultech se jako mávnutím kouzelného proutku rychle objevily nádherné rukodělné práce dětí 1. stupně naší školy.
Krátce před půl třetí odpoledne pak začal letošní školní vánoční trh.

Mnozí návštěvníci využili připraveného posezení, vlastnoručně napečeného cukroví od žáků 9. tříd i teplého vánočního čaje a dopřávali si poslechu vánočních koled, které jim nabízela opakovaná vystoupení pěveckého sboru.
Všichni jsme byli velmi mile překvapeni obrovskou účastí rodičovské veřejnosti, která trvala téměř až do samotného ukončení této vánoční akce.

Poděkování patří všem dětem, které připravily tak pestrou škálu vánočních drobností.
Největší dík bych však velmi ráda vyslovila všem kolegyním a kolegům, kteří i v době vánočního shonu věnovali svůj čas, nápady a energii organizaci a samotné realizaci této vydaření akce.

J. Wenzlová

myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg