Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Čarodějnický den

carodejnivcky den 2023 icon

V pátek 28.4. do 2.C zavítali čarodějové, čarodějnice, kouzelníci a kouzelnice a vzdělávali se v oboru míchání lektvarů, odříkávání kouzelných formulí, procvičování zaklínadel a výchově domácích mazlíčků vhodných pro jejich prastaré řemeslo – pavouků, hadů, havranů, černých koček... Po složení odborné zkoušky každý účastník čarodějného kurzu obdržel jako odměnu šperk v podobě pavouka. Tak letu zdar a příští rok zase slet v plném počtu, kár, kár! foto
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.