Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Velká úklidová akce v rámci Dne Země

icon den zeme 2023Všichni učitelé a žáci naší školy se v pátek 21.4.2023 účastnili v rámci Dne Země velké úklidové akce a vyčistili oblast Úšovic od ploché dráhy k dětskému domovu a Antoníčkovu prameni, přes Prelát, podél Kosího potoka až po hřiště Viktoria Mariánské Lázně. Druhá parta uklízela od budovy školy na Karlovarské přes geopark až k Lesnímu prameni. Foto

Dohromady všichni sbírali odpad zhruba na 45 ha. Svozová místa byla nakonec 3 - jedno u hlavní budovy školy, druhé u Viktorky a třetí u budovy školy na Karlovarské. Dodané pytle byly brzy naplněny, škola proto dodala další. Na svozových místech se kupily kočárky, pneumatiky, igelity, spousta lahví a jiného odpadu. Je smutné, že v parcích jsou rozmístěné odpadkové koše téměř na každém kroku, ale odpadky hyzdí naše krásné lázeňské město. Takhle jsme alespoň společně vyčistili nemalou část přírody. Akci určitě v příštím roce zopakujeme. Foto
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.