Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

"Dopraváček" ve školní družině

dopravacek icon 2023
Koncem dubna se konala ve ŠD Jih soutěž mezi družinami "Dopraváček" /dopravní soutěž/. Soutěžilo celkem 21 dětí z toho 9 z naší družiny. Soutěž byla formou testu, děti odpovídaly na celkem jednoduché otázky - chůze po silnici a chodníku, semafor, kdy a jak používat cyklistickou přilbu a měly přiřadit správný název k dopravním značkám. Nakonec jsme obsadili 2. místo - Maruška H., Karolínka S., 3. místo - Dominik B., 4. místo - Ema L., Vanessa B. a Eliška F., Pavlínka H., 5. místo Nella K., Daniel A.
Děti se moc snažily a navíc poznaly prostory ŠD Jih a nové kamarády. Všem moc gratulujeme. Foto
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.