Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Vědomostní soutěž "Lidice pro 21. století"

Lidice21 icon 2023LIDICE 21 - Do letošního 18. ročníku mezinárodní vědomostní dějepisné soutěže Lidice21 se z naší školy zapojili žáci devátých tříd a VIII.A.

Ve vědomostní části si nejlépe vedli Filip Bolek, Samuel Říčan, Barbora Svátová ze VIII. A a Klára Hodovská z IX.A. Za své práce získali 75, tedy plný počet bodů. Literární práci nejlépe napsala Natálie Haasová z IX.A. 

Lidice21

Do 2. kola se nepodařilo ve velké konkurenci postoupit nikomu, ale škola celkově si vedla velmi dobře. Probojovala se mezi deset nejúspěšnějších škol. Soutěže se zúčastnilo celkem 2321 žáků ze 135 základních a středních škol. https://www.lidice21.cz/News/detail/24

Děkujeme všem účastníkům za vzornou reprezentaci školy.

Dana Čížková
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.