Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Jízdy na dopravním hřišti

dopravka icon 2023

Ve dnech 16. a 17. 5. zakončili žáci 4. tříd jízdami výuku dopravní výchovy v tomto školním roce. Na dopravním hřišti si žáci ověřili, jak dokážou uplatnit své teoretické znalosti dopravních značek a pravidel v praxi. U některých z nich byla patrná tréma, protože na jejich výkony dohlížel nejen pan učitel Kantor, ale i několik policistů. A ti byli při sledování jízd velmi pozorní a žádný dopravní prohřešek nepřehlédli.

Ve druhé části zkoušky žáci prokázali v jízdách zručnosti, do jaké míry dokážou jízdní kolo ovládat. Na trase je čekala celá řada překážek. Kromě slalomu, průjezdu brankou byly nejtěžšími disciplínami přejezd úzké lávky a dřevěné kolejnice. Většina jezdců se s nimi skvěle vypořádala.

Všichni žáci v teoretické i praktické zkoušce uspěli, a proto jim nic nebrání v tom, aby brzy obdrželi svůj malý řidičský průkaz. Foto
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.