Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Poznáváme jarní přírodu

jarni prirodu iscon 2023

V pondělí 15. 5. se 4.B vypravila na přírodovědnou vycházku. Děti si zopakovaly své znalosti o ekosystémech park, potok a les. Objevily starý strom, k jehož objetí muselo spojit své ruce několik žáků. Cestou jsme našli spoustu neznámých rostlinek, které zvídavé žáčky zaujaly. K jejich určení jsme použili aplikaci v mobilním telefonu a tuto dovednost jsme důkladně procvičili v následující hodině přírodovědy ve třídě. J. Sahánková (Foto)
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.