Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Festival porozumění – dramatická dílna 6.B

icon 2023 festival porozumeni

Dne 17.5. 2023 se třída 6.B zúčastnila Festivalu porozumění, dramatické dílny. Ve smíšených skupinkách žáci plnili zadané úkoly – pokoušeli se dramaticky ztvárnit podobu lesa, pouště a města. Dále se děti zapojily do vytváření příběhu o drakovi, kde byla hlavním cílem komunikace, spolupráce a především zábava. Většině žáků se tyto nevšední aktivity líbily a napomohly sblížení oddělených světů lidí zdravých a postižených. Věra Prokopová (foto)
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.