Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

Jak se bránit - sebeobrana, 2023

sebeobrana fin2

Již druhým rokem na ZŠ Úšovice pokračuje preventivní bezpečnostní kurz zaměřený na prevenci násilí a kriminality pod názvem Stop násilí na školách – prevence kriminality. Zkušenými externími partnery z řad České asociace Okinawského karate o kobudo jsou zdarma žákům 2.stupně vysvětlovány nebezpečné situace a konflikty, navrhovány jsou možnosti řešení a také obrany v případě napadení. . (Např. Vyhnutí se nebezpečným situacím. Správné reakce v nebezpečných situacích. Kam je správné utéct – bezpečná místa x nebezpečné úkryty. Opatrnost a obezřetnost ve virtuálním světě. Příprava na možný fyzický útok. Obrana proti mnohým fyzickým útokům. Správné chování po použití sebeobranných prvků.) * Dotace na tuto akci byla poskytnuta z rozpočtu Města Mariánské lázně. (foto)
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.