Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

V oddělení Lvíčat se konaly 2 akce

icon 2023 lekarna
Nejprve jsme v rámci celoroční hry vymýšleli písně s různou tematikou: zvířata, příroda, film, seriál. Děti znaly hodně písní a ty které jsem neznala, nám zazpívaly. Zúčastnilo se 12 dětí ze všech oddělení a každý dostal malou odměnu. / Později jsme měli domluvenou prohlídku lékárny.
Zařídila to naše praktikantka, jejíž maminka tam pracuje. Děti si prohlédly celou lékárnu, sklad, laboratoř, kde si vyzkoušely, jak se vyrábí léky. Paní lékárnice předvedla pokus s čajem, který děti velmi zaujal. Za odměnu čaj vypily. Také dostaly bonbon a recept. Paní lékárnici jsme namalovali obrázky virů a bacilů. Měla z nich radost a navrhla, abychom se zúčastnili celostátní soutěže: Poznej svoji lékárnu, lékárnici. Našimi výtvory ozdobí lékárnu a nejhezčí obrázek ohodnotí nějakou cenou. Návštěva byla poučná a dětem se moc líbila. (foto)
myfootersablony3.JPG Sablony2 panel   kraj logobanner01    srdce placka ovoce web   plan-doucovani.jpg
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.