Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

 • Anglie 2023

  V neděli 30/5 vyraili naši žáci na exkurzi do Anglie, přinášíme první reportážní snímky z probíhající akce

 • Den Země - úklid našeho okolí

  Den Země, světový svátek životního prostředí jsme připomněli velkou úklidovou akcí. Zapojili se všichni žáci a patří jim velký dík. Fotografie zde

Aktuálně:Na 29.září bude vyhlášeno ředitelské volno.Jen 6.ročníky budou mít 19.9. rodičovské schůzky. Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil. Hledáme učitele informatiky a Asistentku pedagoga na 1.st.

4. A a král Edvard VII.

Dnes jsme v rámci projektového vyučování „Poznáváme naše město“ vyrazili po stopách slavného návštěvníka našeho města – krále Edvarda VII.

Nejprve jsme již po několikáté obdivovali mariánskolázeňskou kolonádu a znovu žasli nad nádherou spojení hudby a vody. Poté jsme přijali pozvání na prohlídku hotelových komplexů společnosti Ensana - hotelů Hvězda a Nové lázně. Prošli jsme 800 m dlouhým podzemním koridorem, který spojuje obě lázeňské budovy.

Seznámili jsme se s lázeňskými procedurami, s historií lázeňství, potkali spokojené lázeňské hosty v bílých župáncích a pak vstoupili do dochované královské kabiny Edvarda VII. Kromě nových poznatků jsme si odnesli i tašku plnou pozorností. A to zdaleka ještě nebyl konec - unaveným nožkách v parném vedru jsme mohli dát odpočinout v restauraci Filip I.  a ztracenou energii dobít dokonalými palačinkami. Všude se nám dnes dostalo velké pochvaly, prý je naše chování stejně čtyřhvězdičkové, možná i pětihvězdičkové jako byly námi navštívené lázeňské domy.🤗🤗🤗🤗
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg OP JAK obecne webrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.