Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024
  Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024
 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince.Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil. Hledáme učitele češtiny a dějepisu pro ukrajinské třídu.

Teambuilding 5. A

icon 5a adaptace

S novým školním rokem zaznamenal náš třídní kolektiv hned několik změn. Na konci školního roku jsme se rozloučili s paní asistentkou Kamilou Fontánovou a její pozici tak plánovaně převzala nová AP paní Jitka Sidorjáková. ...

Do lavic usedlo 6 nově příchozích žáků, z toho 5 cizinců. Po téměř třech týdnech společné práce a vzájemného seznamování ve škole jsme přijali pozvání sboru dobrovolných hasičů v Teplé a spojili tak výlet s teambuildingovými aktivitami, abychom naši novou partičku dobře „utužili“.

 

icon 5a adaptace

 

Akce se opravdu mimořádně podařila. Nejen, že jsme se dozvěděli spoustu nových informací a mohli se podívat do zákoutí vybavenosti hasičského sboru, ale znovu jsme si připomněli důležitost prevenci vzniku požárů a ochrany zdraví. Naši noví spolužáci se bez potíží zapojili do všech aktivit, které jsme v ten den uskutečnili a zdá se, že nás společně čeká hezký, úspěšný a zajímavý školní rok.

 

fotografie

 

J. Wenzlová, třídní učitelka
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg obrázek_2023-10-11_124032105.pngrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI