Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince.Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil.

Fórum Zdravého města

obrázek_2024-01-09_120053474.png

Dobrý den, Vaše děti se účastnily rozhodování o návrzích ve fóru zdravého města. Chtěl bych připomenout, že nyní má každý občan právo hlasovat v anketě a účastnit se tak rozhodování / plánování ve městě. Jako svědek veřejného zasedání prozrazuji, že žáci školy navrhli body: Modernizace dětského domova a rekonstrukce internátu. V anketě je pak 10 různých témat. Anketu naleznete QR kódem, nebo jsem níže nechal odkaz.  

Dne 28. 11. 2023 se sešli zástupci města, podnikatelé, občané i studenti, aby společně vybrali 10 priorit - 10 problémů, které jsou pro město a především pro jeho obyvatele nejpalčivější. Aby toto fórum mělo ještě větší vypovídající hodnotu, je nezbytné jej ověřit ještě ve veřejném hlasování. Výsledek bude předložen Radě města. V anketě lze hlasovat po celý leden.

Anketa zde

https://www.munipolis.cz/app/anketa/otazky/oJ3cCCMt

 

stránky akce

https://zdraveml.cz/forum-zdraveho-mesta/

 

leták s qr kodem

overovaci anketa

 

S pozdravem Jan Matějovský
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg obrázek_2023-10-11_124032105.pngrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI