Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince.Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil.

Rozvoj digitálních dovedností: Nový Digi Koutek na ZŠ Úšovice

obrázek 2024 01 11 201049597

Od 11. ledna 2024 začíná pro žáky na Základní škole Úšovice nová digitální éra ve formě kroužku nazvaného "Digi Koutek." Tento inovativní kroužek má za cíl poskytnout dětem možnost rozvíjet své digitální dovednosti a seznámit se s moderními technologiemi. Setkání se bude konat třikrát týdně, nabízí se tak dětem příležitost pravidelně objevovat digitální svět.... (foto prvních účastnic níže)

Digi Koutek nabízí účastníkům přístup k rozmanitému arzenálu digitálních zařízení, které pomáhají podporovat kreativitu a inovace. Mezi dostupné nástroje patří Chromebooky, tablety, notebooky, virtuální brýle, robotické stavebnice Vex, grafické tablety a mnoho dalšího. Tato škála technologií je pečlivě vybrána tak, aby poskytovala komplexní zážitek a podporovala rozvoj různých dovedností. Doufejme, že si Digi koutek najde své příznivce.

Mgr. Jan Matějovský

digi outek

digi kout3

digi koutek2

 
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg obrázek_2023-10-11_124032105.pngrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI