Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

 • Vánoční zpívání 2023

  Také letos jsme si před Vánočními svátky společně zazpívali koledy... a bylo nás opravdu hodně :) Veselé Vánoce -foto zde-

 • Rok české hudby
  Rok české hudby

  V nadcházejícím roce 2024 uplyne 200 let od narození Bedřicha Smetany – světově známého hudebního skladatele.

  Význam díla a osobnosti Bedřicha Smetany je tak veliký, že vláda České republiky vyhlašuje rok 2024  „Rokem české hudby“.

  ZŠ Úšovice se již nyní připravuje na oslavu této ojedinělé události a to celoškolním projektem zaměřeným na českou lidovou kulturu. Vyvrcholením projektu bude soutěž ve zpěvu lidových písní v měsíci únoru a výstava výtvarných děl třídních kolektivů či jednotlivců na téma lidová píseň v obrazech.

  Mgr. Hana Vithová

 • Helloween 2023

  Fotogalerie

 • První školní den

  Vítáme Vás v novém školním roce, přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů, poznatků a dalších krásných chvil. Fotografie ZDE

 • Pedagogický sbor...

  Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

 • ZŠ Úšovice
  ZŠ Úšovice

  Základní škola s bezmála 650 žáky. Školní jídelna. Školní družina. Renovované dílny, odborné učebny chemie a fyziky....

 • Fotografie z 1.absolvenského plesu ZŠ Úšovice (2023)
 • Bakaláři - mezi rodinou a školou

  Online systém Bakaláři jsou jediným oficiálním informačním kanálem mezi školou a rodinou. 

  VŠE SE VÁM POHODLNĚ Z APLIKACE SAMO PŘIPOMENE

  ROZVRH, ÚKOLY, ZNÁMKY, KORESPONDENCE, ABSENCE, POZNÁMKY, POCHVALY

   

   

Aktuálně:Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince.Přihlášku do jídelny si vyzvedněte v jídelně. Aktualizujte u třídního uč. email rodičů, pokud se změnil.

Rok české hudby - pěvecká soutěž

icon pevecka soutězDne 7.2.2024 se uskutečnila školní pěvecká soutěž. Tako akce byla součástí celoškolního projektu s názvem "Rok české hudby 2024". Soutěže se zúčastnilo celkem 14 žáků. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1.stupeň a 2.stupeň.
 První místo udělila tříčlenná porota Matyáši Hlávkovi (5.B) a Alici Králové (6.C). Druhé místo bylo uděleno Anežce Katinové (5.A) a Romanu  Šulcovi (7.B). Na třetích místech jsou Jan Candra (3.A) a Šárka Frantalová (6.C). 
Vítězové postupují do pěvecké soutěže s názvem "Zpěváček", která se koná každoročně v dubnu v Teplé pod záštitou organizace "Regionální sdružení širšího Karlovarska". Věřím, že vybraní zpěváci budou za podpory svých vyučujících a rodičů i zde čestně reprezentovat naši školu. 
Další částí projektu je výstava výtvarných prací žáků školy na téma "Lidová píseň v obraze". Díla jsou umístěna ve vstupní hale školy. Tato výstava je putovní . Na jaře budou vystavena v DK Teplá a na letní prázdniny poputují do Hroznatovy akademie v Klášteře Teplá.
Velice děkuji všem zúčastněným, kteří mi pomohli celou akci realizovat a svou účastí pomohli dotvořit příjemnou atmosféru a zdárný průběh akce. 
Mgr. Hana Vithová
myfootersablony3.JPG plan-doucovani.jpg obrázek_2023-10-11_124032105.pngrovnzsuml          Sablony2 panel   kraj logosrdce placka ovoce webbanner01        
 
Copyright © 2019 Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472/3, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

 

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI